Informacje

Rodzinny piknik w „dziesiątce” (foto)

W Przedszkolu Miejskim nr 10 w Jaśle odbył się dzisiaj piąty Piknik Rodzinny. Tegoroczna edycja pikniku przebiegała pod hasłem „Dobry humor mamy, gdy z rodziną czas spędzamy”.

Organizatorom zabawy dopisała w tym roku pogoda. Głównymi atrakcjami przygotowanymi na dzisiejszy dzień były: występy artystyczne przedszkolaków, pokazy tańca towarzyskiego, pokaz karate, dmuchany zamek, wystawa prac malarskich wykonanych przez przedszkolaków oraz loteria fantowa z cennymi nagrodami. Rodzice i ich pociechy mogli umilić sobie również czas przy kiełbasie z grilla oraz przygotowanych specjalnie na tą okazję plackach.

Celem pikniku było uczczenie zbliżających się świąt: Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca oraz integracja rodzin naszych wychowanków z personelem przedszkola. Pragnę podziękować wszystkim naszym sponsorom za okazaną hojność, a rodzicom i personelowi przedszkola za zaangażowanie i ogromny wkład pracy w realizację tego przedsięwzięcia. – powiedziała Grażyna Śliż, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle.

Przedszkolaków odwiedzili również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Dzieci mogły zobaczyć z bliska radiowóz policyjny i jego wyposażenie oraz włączyć syreny świetlne i dźwiękowe.

Cały piknik okazał się wartościowym przedsięwzięciem integrującym rodziny, a dla najmłodszych dzieci stał się źródłem radości i wspaniałej zabawy.

Pod patronatem medialnym terazJaslo.pl.

SERWIS FOTO:

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE