Informacje

Spełnij dziecięce marzenia

Już po raz kolejny firma Wawel S.A. szykuje miłą niespodziankę dla wychowanków domów dziecka z całej Polski. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka do ponad 450 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce trafi aż sześć ton słodyczy. Dzięki Państwa głosom mogą się również spełnić największe marzenia podopiecznych Domu Dziecka w Wolicy koło Jasła.

Do 1 czerwca do domów dziecka w całej Polsce trafią prawie 13-kilogramowe pakiety ze słodkimi upominkami w środku. Dodatkowo, w specjalnie uruchomionym serwisie na stronie www.wawel.com.pl, zostanie przeprowadzone głosowanie. To właśnie dzięki Państwa głosom, po pięciu wychowanków z trzech domów dziecka, na które wpłynie największa liczba głosów wyjedzie na obóz małych odkrywców w Pyzówce koło Nowego Targu. Fundatorem głównej nagrody jest Fundacja „Wawel z Rodziną”.

Aby oddać swój głos na placówkę z naszego regionu, wystarczy kliknąć w zakładkę „Głosuj” na stronie www.wawel.com.pl/dziendziecka2009. Spośród podanych placówek wystarczy wybrać „Jasło – Dom Dziecka, Wolica 63”, podać swoje imię oraz adres e-mail. Na podany adres otrzymamy link zwrotny, na który należy kliknąć, aby nasz głos był zaliczony. Głosowanie internetowe potrwa do 31 maja br.

Na głosujących czeka również miła niespodzianka. Firma Wawel wysyła drogą mailową kupon upoważniający do odebrania w swoich sklepach firmowych filiżanki czekolady.

Nasza redakcja oddała już swój głos. Jeżeli nie jest Wam obojętny los podopiecznych Domu Dziecka w Wolicy, prosimy o oddawanie głosów właśnie na tą placówkę. To dzięki Państwa pomocy być może spełnią się dziecięce marzenia.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE