Informacje

PNiG Jasło „Liderem Województwa Podkarpackiego”!

Tytuł Lidera Województwa Podkarpackiego odebrał osobiście prezes PNiG Jasło Jan Kruczak. Fot. archiwum
Tytuł Lidera Województwa Podkarpackiego odebrał osobiście prezes PNiG Jasło Jan Kruczak.
Fot. archiwum

17 czerwca 2009 roku w Filharmonii Rzeszowskiej odbyła się uroczysta gala „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”. Patronat nad uroczystością organizowaną przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński. W ceremonii udział wziął Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Bogdan Rzońca, który wręczył nagrodzonym firmom certyfikaty „Wiarygodnej Firmy” oraz statuetki „Lidera Województwa Podkarpackiego”.

Wśród przedsiębiorstw wyróżnionych zarówno tytułem „Lidera Województwa Podkarpackiego” jak i certyfikatem „Wiarygodnej Firmy” znalazły się Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o. W imieniu Spółki nagrodę z rąk Pana Marszałka odebrał Prezes Zarządu PNiG Jasło – Jan Kruczak.

„Lider Województwa Podkarpackiego” to prestiżowe wyróżnienie dla firm, mogących wykazać się bardzo dobrymi wynikami finansowymi oraz osiągnięciami w aktywnej walce z bezrobociem. Konkurs organizowany jest od 8 lat przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie. Jego celem jest certyfikacja dużych i średnich firm z terenu województwa podkarpackiego oraz nagrodzenie najlepszych z nich tytułem „Lidera Województwa Podkarpackiego”.

(Informacja prasowa PNiG Jasło Sp. z o.o.)

SŁOWA KLUCZOWE