Kultura | rozrywka | edukacja

Rozdaliśmy wejściówki na urodziny klubu INSOMNIA

W najbliższą sobotę (4 lipca) zapraszamy do Brzostku na piąte urodziny Klubu Muzycznego INSOMNIA. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, nie zabraknie darmowego piwa i kiełbasek z grilla oraz dobrej muzyki. Specjalnie dla Was zagra w tym dniu polska formacja MASTERS OF SOUTH.

MASTERS OF SOUTH to projekt stworzony przez dwóch śląskich producentów. Ich najnowsza piosenka „The Rain”, zaledwie po trzech tygodniach od premiery, podbija radiowe listy przebojów. Znalazła się także w pierwszej dziesiątce najczęściej granych przebojów w polskich klubach według notowania DJ ZONE. Duet: Technotec i Tharo! są również twórcami takich hitów, jak: „Future Shock”, „We can fly” czy „Kick the Groove”, których z pewnością nie zabraknie podczas imprezy urodzinowej klubu INSOMNIA.

To nie wszystkie atrakcje, które czekają na wszystkich, którzy w sobotni wieczór zjawią się w Brzostku. Przez cały wieczór będzie lane piwo za darmo bez ograniczeń poza jednym – trzeba mieć ukończone 18 lat. Również za darmo i bez limitów będzie kiełbaska z grilla! Zarówno piwa jak i kiełbasek wystarczy dla każdego i będzie serwowane przez całą imprezę od godz. 20.30 do 4.00 nad ranem. Piwo i kiełbaski będą wydawane dla jednego klienta w ilości 1szt.zarówno piwa jak i kiełbasek. Ilość podejść będzie nieograniczona, czyli można podchodzić po piwo lub grilla tyle razy ile ma się na to ochotę.

Wstęp na imprezę – 15 złotych. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy razem z klubem niespodziankę. Pierwsze sześć osób (trzy dziewczyny i trzech chłopaków), którzy na nasz adres redakcyjny: redakcja@terazjaslo.pl wyślą maila ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania (do wiadomości redakcji), będą mogli wejść na urodziny zupełnie za darmo! Zapraszamy do wspólnej zabawy pod patronatem medialnym terazJaslo.pl.

WYNIKI KONKURSU:

W naszym konkursie zwyciężyli: Dagmara Goleń (Sądkowa), Sylwia Koś (Lubla), Bernadetta Bielamowicz (Przysieki), Marcin Błażejowski (Gogołów), Sylwester Winiarski (Bieździedza) oraz Grzegorz Szot (Kołaczyce). O sposobie odebrania wejściówek poinformujemy Państwa w osobnym e-mailu. Gratulujemy zwycięstwa!

O KLUBIE:

Klub Muzyczny INSOMNIA jest jednym z najnowocześniejszych klubów dyskotekowych w regionie. Położony jest 20 kilometrów od Jasła, przy drodze krajowej nr 73 Tarnów – Jasło. Po raz pierwszy muzyka popłynęła tutaj na początku wakacji roku 2004. Wysoki poziom imprez zapewniają jedni z najlepszych polskich Dj-ów pojawiających się w klubie. Grywali już tutaj DJ Hubertus (Energy 2000), Dj Edi (Smigno), Dj Charli (Eden), Alchemist Proejct, East Clubbers. Szczegółowe informacje o klubie dostępne są na stronie internetowej: www.club-insomnia.pl.

(dapa)