Informacje

Utrudnienia w ruchu na ulicy Floriańskiej

W najbliższych dniach mieszkańcy ulicy Floriańskiej muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na odcinku od ronda do granicy miasta z miejscowością Wolica. Ograniczenia spowodowane są z realizacją przebudowy drogi powiatowej Jasło-Zręcin.

Od najbliższego poniedziałku do wtorku zostanie zamknięty odcinek od skrzyżowania z ul. Sobniowską do granic Jasła z miejscowością Wolica. Proponowany objazd ul. Sobniowską i następnie drogą powiatową Nr 1851R 2,5km w kierunku Łaski i drogą gminna Łaski – Wolica.

W środę do soboty z ruchu zostanie wyłączony odcinek ulicy Floriańskiej 100 metrów od ronda do skrzyżowania z ulicą Sobniowską.

Utrudnień w ruchu kierowcy mogą spodziewać się od godziny 7 do 19. Proponowany objazd będzie ulicami: Grunwaldzką, Graniczną i Sobniowską. Pojazdy do 3,5 T będą mogły kierować się dodatkow ulicami lokalnymi.

Prosimy mieszkańców przy ul. Floriańskiej oraz pozostałych użytkowników drogi o wyrozumiałość i dostosowanie się do harmonogramu prowadzonych prac i przepraszamy za wynikającego z tego utrudnienia. – informuje Ryszard Dytko, Członek Zarządu DROGBUD PHBD Sp. z o.o.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE