Na drogach

Zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do wypadku

Przejezdna jest już droga krajowa nr 73 w Kołaczycach. Przed godziną ósmą na ulicy Mickiewicza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pasażer jednego z pojazdów został przewieziony do jasielskiego szpitala na obserwację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym marki Nissan (35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego), jadąc od strony Jasła w kierunku Tarnowa, na łuku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem osobowym marki Mercedes. Pojazdem kierował 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. W wyniku zderzenia, ogólnych obrażeń ciała doznał pasażer Nissana. Mężczyzna został przewieziony do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jaśle na obserwację. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wypadek spowodował utrudnienia na krajowej „73”. Na czas prowadzenia czynności, ruch kierowany był wahadłowo. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Kołaczycach.

SERWIS FOTO:

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE