Informacje

Na jednym z osiedli kobieta wyskoczyła z III piętra

W tym bloku doszło dzisiaj do nieszczęśliwego wypadku. Fot. Damian Palar / terazJaslo.pl
Miejsce dramatu.
Fot. Damian Palar / terazJaslo.pl

Dramat na jednym z jasielskich osiedli. 29-letnia kobieta wyskoczyła z okna na trzecim piętrze. Przeżyła upadek. Stan poszkodowanej jest bardzo ciężki i lekarze walczą o jej życie. Prawdopodobnie kobieta chciała popełnić samobójstwo.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło rano w bloku przy ulicy Mickiewicza. Na oczach przypadkowych przechodniów i rodziny (mieszkała wraz z mężem i kilkuletnim dzieckiem), młoda kobieta wyskoczyła z okna prywatnego mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze. Upadek z dużej wysokości zamortyzował metalowy daszek, zamontowany na wysokości pierwszego piętra. Kobieta upadła na betonowy chodnik. Świadkowie zdarzenia natychmiast zaalarmowali Pogotowie Ratunkowe, które przewiozło poszkodowaną do jasielskiego szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skutek upadku kobieta doznała urazu wielonarządowego.

Lekarze stwierdzili u kobiety złamanie kręgosłupa oraz wielofragmentowe złamanie prawej łopatki. Stan zdrowia pokrzywdzonej lekarze określili jako bardzo ciężki. – informuje nadkomisarz Zbigniew Mijal, zastępca naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Jaśle.

Kobieta została hospitalizowana na Oddziale Chirurgii jasielskiego szpitala. W tej chwili trwają policyjne czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego dramatu.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE