Sport | rekreacja | turystyka

W niedzielę ostatni akcent ligi okręgowej z udziałem Czarnych Jasło

W najbliższą niedzielę zespół Czarnych rozegra zaległy mecz z drugiej kolejki ligowej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Kotwicy Korczyna.

Mecz ten będzie ostatnim dla naszego zespołu w walce o punkty w tym roku. Nasz najbliższy rywal to tegoroczny beniaminek, który nie najlepiej radzi sobie w ligowych rozgrywkach. Kotwica z dorobkiem 14 pkt. zajmuje 14 miejsce w tabeli, z bilansem bramkowym 14:26. Nasza drużyna to według doniesień prasowych i opinii większości drużyn występujących w krośnieńskiej klasie okręgowej, „dominator” ligi oraz główny faworyt do awansu. Czarni wygrali 13 kolejnych meczy strzelając 53 bramki, tracąc jedną (nie licząc meczu z Bieszczadami). Ze statystyk przedmeczowych wynika, iż faworyt jest tylko jeden i znów pozostaje pytanie: Ile tym razem nasi piłkarze strzelą bramek w swoim ostatnim meczu ligowym przed własną publicznością? Jednak piłka nożna ma to coś w sobie, że przed każdym pierwszym gwizdkiem sędziego, nikt nie stoi na straconej pozycji, a maksyma Kazimierza Górskiego, że „piłka jest okrągła a bramki są dwie” jest jak najbardziej aktualna i każdy wynik jest możliwy!!!

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę przy ul. Sportowej 1, o godz 12.00.

Zawody poprowadzą sędziowie: Praisner, Krężałek, Pelczarski.

CZARNI (przypuszczalny skład): Cyran – Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Halz, Dziobek, Warzocha, Munia, Szalony, Żuraw.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE