Sport | rekreacja | turystyka

Lider idzie jak burza i odnosi kolejne zwycięstwa

Siatkarze jasielscy zanotowali kolejne zwycięstwo w rozgrywkach po mistrzostwo III ligi podkarpackiej.

MKS MOSiR-Gamrat Jasło

Na inaugurację rundy rewanżowej podejmowali zespół mielecki. Pierwszy set miał wyrównany charakter do stanu 20:20. Mielczanie zagrali końcówkę seta bardzo skoncentrowani, wygrywając ostatecznie 25:21. W drugim secie prowadzący drużynę jasielską Marcin Ciosek dokonał zmiany ustawienia zespołu i kolejne sety wygrywane były na warunkach dyktowanych przez jaślan. Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem MKS „MOSiR – GAMRAT” Jasło 3:1 w setach: 21:25, 25:17, 25:19, 25:22.

Wyróżniającym się zawodnikiem MKS – u był Bronek Dedo.

Drużyna jasielska pod kierownictwem Marcina Cioska wystąpiła w składzie: Michał Kumor, Rafał Cabaj, Mateusz Wietecha, Łukasz Chrzanowski, Arkadiusz Janik, Krzysztof Wrzosek, Krzysztof Zabawa, Jakub Cynkiel, Damian Pawlik, Bronisław Dedo.