Pierwsza porażka MKS „MOSiR-Gamrat” Jasło

W kolejnym meczu rundy rewanżowej III ligi piłki siatkowej mężczyzn drużyna jasielska doznała pierwszej porażki z zespołem Resovii.

MKS MOSiR-Gamrat Jasło

Pierwszy set miał bardzo różnorodny charakter. Jaślanie wyszli mocno spięci, popełniali wiele błędów i przy stanie 16:9 dla Resovii wszystko wskazywało, że MKS „MOSiR – GAMRAT” przegra gładko. W jasielski zespół wstąpił nowy duch, nagle wszystko zaczęło wychodzić i doszło do ostatecznego rozstrzygnięcia pierwszego seta na korzyść jaślan w stosunku 27:25. Kolejne sety rozgrywane były na warunkach dyktowanych przez resoviaków w stosunku 25:21, 25:14 i 25:21. Należy zauważyć, że zespół Resovii to aktualni mistrzowie Polski Kadetów. Mimo wszystko jaślanie zwiedli i był to jeden z najsłabszych występów. Wyróżniającymi się zawodnikami jasielskimi należy uznać Patryka Łabę i Rafała Cabaja.

Zespół jasielski pod wodzą Marcina Cioska wystąpił w składzie: Kumor Michał, Cabaj Rafał, Wietecha Mateusz, Chrzanowski Łukasz, Janik Krzysztof, Łaba Patryk, Wrzosek Krzysztof, Cynkiel Jakub, Pawlik Damian, Dedo Bronisław.