Na drogach

Kolejny dramat na krajowej „73”: trzy osoby nie żyją

Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a dwie zostały ranne w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Krakowskiej w Jaśle. Droga krajowa nr 73 jest całkowicie zablokowana. Na miejscu wypadku pracują policjanci z ekipy dochodzeniowo-śledczej, którzy ustalają przyczyny tego drogowego dramatu.

Tragiczny wypadek na ulicy Krakowskiej. Fot. Damian Palar / terazJaslo.pl
Tragiczny wypadek na ulicy Krakowskiej.
Fot. Damian Palar / terazJaslo.pl

Do wypadku doszło przed godziną czternastą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym Toyota Carina, na łuku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem Fiat Palio Weekend. Wypadku nie przeżyli kierowca i pasażer toyoty oraz pasażerka fiata, natomiast kierująca fiatem i siedzący na przednim siedzeniu pasażer z niegroźnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ma miejscu wypadku pracuje Prokurator Rejonowy, którego decyzją zwłoki ofiar zostały zabezpieczone w prosektorium szpitala oraz policjanci z „dochodzeniówki” jasielskiej komendy, którzy badają przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Ruch na krajowej „73” jest całkowicie zablokowany. Samochody osobowe są kierowane na objazdy przez osiedle Gamrat, natomiast kierowcy samochodów ciężarowych muszą czekać w kolejce. Przed godziną 16 ulica Krakowska ma być całkowicie odblokowana.

Na miejscu zdarzenia był nasz reporter. Wkrótce więcej szczegółów i fotoprzestroga.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE