Informacje

Uderzył kobietę w twarz, po czym wyrwał torebkę

Policjanci poszukują sprawców dwóch kradzieży, do których doszło w czasie weekendu w Jaśle. W jednym z tych zdarzeń napastnik uderzył poszkodowaną w twarz, wyrwał jej torebkę i uciekł. Kobieta trafiła do szpitala.

Fot. archiwum terazJaslo.pl
Fot. archiwum terazJaslo.pl

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, około godziny 19, przy ulicy Staszica w Jaśle. Kiedy 22-letnia studentka czekała na na bus podszedł do niej nieznany mężczyzna. Uderzył kobietę pięścią w twarz, po czym wyrwał jej torebkę i uciekł. Karetka pogotowia zabrała pokrzywdzoną do szpitala z obrażeniami twarzy.

Rysopis napastnika: wiek około 20- 25 lat, włosy obcięte na jeża, ubrany w ciemną kurtkę.

Do podobnego zdarzenia doszło w piątek około godziny 10, przy ulicy Kościuszki. Do rozmawiającej przez telefon kobiety podbiegł nieznany, młody człowiek, wyrwał jej telefon z ręki i uciekł.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: wiek 16-17 lat, szczupła budowa ciała, ubrany w czarną polarową kurtkę, na głowie miał kaptur zza którego wystawały włosy blond upięte w kucyk.

Policja prosi świadków tych zdarzeń o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jaśle – nr tel. (013) 44 38 310 lub 997.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE