Informacje

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne w ZS Budowlanych

P.P.U. „Tetrix” Sp. z o.o., Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle oraz Starosta Jasielski Adam Kmiecik zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych na Podkarpackie Spotkania Edukacyjne, które odbędą się 20 stycznia 2010 roku w budynkach Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle.

Targi rozpoczną się o godz. 9:00 i potrwają do godz. 14:00. W tym czasie młodzież będzie mogła zapoznać się z ofertą kształcenia przedstawioną przez szkoły wyższe biorące udział w targach.

W gronie wystawców znajdą się między innymi Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu, Politechnika Krakowska, Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Przemyślu, Podkarpacka Szkoła Wyższa w Jaśle, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, Wyższa Szkoła Ekonomii Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach, Krakowska Akademia Wyższa im. A.F. Modrzewskiego, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Niepubliczna Szkoła Policealna Nr 1 w Krośnie oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

W czasie Targów, na które wstęp jest darmowy, zostanie przeprowadzona wśród młodzieży ankieta dotycząca oferty prezentowanej przez szkoły wyższe. Wyniki posłużą do przygotowania w latach następnych oferty lepiej odpowiadającej oczekiwaniom młodzieży.

Patronat Honorowy nad spotkaniem objął Starosta Jasielski Adam Kmiecik, a patronat lokalny Zespół Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle.

(Starostwo Powiatowe)

SŁOWA KLUCZOWE