Zdecydowane zwycięstwo MKS „MOSiR-Gamrat” Jasło

W sobotę 23.01.2010r. siatkarze jasielscy podejmowali drużynę OPEN CZARNI OLESZYCE wygrywając gładko 3 : 0 w setach do 9, 20, 16. Mecz trwał zaledwie 51 minut. Jaślanie wyszli na boisko bardzo skoncentrowani, i to zaowocowało wygraną w pierwszym secie 25 : 9.

MKS MOSiR-Gamrat Jasło

W drugim secie Marcin Ciosek wprowadził zmienników, dając szansę gry wszystkim zawodnikom. Drugi set miał charakter bardziej wyrównany, ale wynik cały czas kontrolowali jaślanie. W trzecim jasielska drużyna wyszła zmotywowana nie dając przeciwnikowi najmniejszej szansy na podjęcie wyrównanej walki i wygrała seta 25 : 16.

W najbliższą sobotę jaślanie rozegrają ostatni mecz ligowy w Sanoku.

W dniach 12, 13, 14 lutego odbędzie się pierwszy z dwóch turniejów czterech czołowych drużyn, celem wyłonienia dwóch zespołów, które rozegrają turniej półfinałowy o wejście do II Ligi.

Zespół jasielski pod kierownictwem Marcina Cioska wystąpił w składzie: M. Kumor, R. Cabaj, M. Wietecha, Ł Chrzanowski, A. Janik, P. Łaba, K. Wrzosek, Ł. Zabawa, J. Cynkiel, D. Pawlik, B. Dedo.