Kultura | rozrywka | edukacja

Ferie z Młodzieżowym Domem Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle przygotował dla wszystkich szeroki wachlarz propozycji na dwa tygodnie ferii zimowych. Zapraszamy zainteresowanych sztukami plastycznymi, teatralnymi, wokalnymi, tańcem, sportem i rekreacją, a także – nowość – robotyką i elektroniką – do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapowiedź imprezy

Ferie rozpoczniemy od zabawy karnawałowej, na którą zapraszamy wszystkie przebrane dzieci. Zabawę poprowadzi Śmieszka-Agnieszka. Najmłodszych zapraszamy na atrakcyjne zajęcia edukacyjno-rozrywkowe. Starszym proponujemy warsztaty tworzenia biżuterii, graficzne, tańca hip-hop, pantomimy, zapraszamy także na zajęcia z robotyki i elektroniki. Wszystkich zakochanych zapraszamy na Koncert Walentynkowy „Wszyscy chcą kochać” w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych MDK.

W drugim tygodniu ferii odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Banku PEKAO SA. (regulamin dostępny na stronie www.mdkjaslo.pl).

Na zakończenie ferii na scenie Młodzieżowego Domu Kultury wystąpi Kubuś Puszatek z przyjaciółmi. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program – www.mdkjaslo.pl

Uczniów młodszych klas szkół podstawowych zapraszamy na zajęcia w ramach eMDeKowej PÓŁKOLONII ZIMOWEJ (zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00 przez dwa tygodnie ferii). Szczegółowy plan i koszt eMDeKowej PÓŁKOLONII ZIMOWEJ – www.mdkjaslo.pl

(MDK)

SŁOWA KLUCZOWE