Sport | rekreacja | turystyka

Zacięta rywalizacja w IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

W sobotę 13 lutego 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Warzycach odbył się II turniej z cyklu turniejów o Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Uczestniczyło w nim 151 zawodniczek i zawodników.

Turniej w Warzycach. Fot. Gmina Jasło

Turniej rozgrywany jest w 8 kategoriach wiekowych. Prowadzona jest klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa szkół do której brane są pod uwagę wyniki trzech najlepszych zawodników z danej szkoły. Zacięta rywalizacja w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej będzie trwała do ostatniego turnieju, ponieważ do klasyfikacji końcowej zaliczane są 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów. Po IV turnieju który, zostanie rozegrany w dniu 13.03.2010 r. w Szebniach zostaną wręczone puchary za miejsca 1-3 oraz 128 dyplomów i pamiątkowych medali oraz nagrody rzeczowe dla 16 najlepszych zawodników w klasyfikacji końcowej w każdej kategorii. W klasyfikacji drużynowej najlepsze szkoły otrzymają puchary i dyplomy.

Sponsorami nagród są: Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle, Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Jaśle oraz ING Bank Śląski S.A.

Wyniki turnieju na stronie www.gminajaslo.pl.

(Urząd Gminy Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE