Na drogach

Kierująca toyotą została ranna

Jedna osoba w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala. Wczoraj na skrzyżowaniu ulic w Jaśle zderzyły się dwa samochody, toyota corolla i mercedes. Przyczyną prawdopodobnie było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Wypadek. Fot. terazJaslo.pl 
/ Czytelniczka Portalu
Fot. terazJaslo.pl / Czytelniczka Portalu

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.13, przy skrzyżowaniu ulic Towarowej i Piłsudskiego w Jaśle. Kierująca toyotą corollą 67-letnia jaślanka jadąc drogą podporządkowaną tj. ul. Towarową nie zachowała szczególnych środków ostrożności. Prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wjechała wprost pod jadącego mercedesa. Siła uderzenia była tak duża, że toyotę obróciło kilka razy wokół własnej osi. Samochód zahaczył też o stojącą na skrzyżowaniu skodę fabię.

Kierującą toyotą w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. W wyniku wypadku doznała urazu głowy. Pozostałym uczestnikom nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy byli trzeźwi. Kierującej toyotą pobrano krew do badań.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy jasielskiej komendy.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi i wzmożonym ruchem na drogach powiatu jasielskiego, Policja prosi wszystkich kierowców o ostrożną jazdę i rozwagę na drogach szczególnie w okolicach centrów handlowych i placów targowych.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE