Sport | rekreacja | turystyka

„Biało-Czarni” piłkarze wśród najpopularniejszych sportowców

W minioną niedzielę w Krośnie odbyła się uroczysta gala I Finału Plebiscytu na najpopularniejszych sportowców i trenerów Podkarpackiego Trójmiasta.

Miło jest nam poinformować, że w ogłoszonej wczoraj najlepszej dziesiątce znalazło się dwóch naszych zawodników: Paweł Kasprzyk, który uplasował się na 8 miejscu, a Dariusz Bernacki zajął miejsce 6. W konkursie nominowanych było 45 sportowców i 16 trenerów, reprezentujących 17 klubów i 13 dyscyplin sportowych.

Należy również zwrócić uwagę, iż jako jedyni sportowcy reprezentowali nasze miasto w najlepszej „10” plebiscytu. Ponadto do konkursu nominowani byli jeszcze Tomasz Dziobek w kategorii sportowiec, a w kategorii trener Robert Podkulski.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE