Sport | rekreacja | turystyka

Piłkarze Czarnych Jasło wracają na ligowe boiska po zimowej przerwie

Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ul Śniadeckich 15, o godz 16.00 Seniorzy Czarnych rozegrają swój pierwszy wiosenny mecz ligowy. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Bieszczad Ustrzyki Dolne aktualnie trzecia drużyna w ligowej tabeli.

Należy przypomnieć iż jak dotąd Bieszczady jako jedyna drużyna w lidze zdobyła z nami trzy punkty co prawda oddane walkowerem lecz widniejące jako zwycięstwo nad naszym zespołem. Nasza drużyna po solidnym przygotowaniu do rundy rewanżowej jest w pełni zmobilizowana i z pewnością na swoim obiekcie od pierwszych minut zagra o zwycięstwo jak przystało na lidera, który na swoich śmieciach nie zwykł przegrywać.

Czarni (przypuszczalny skład): Cyran – Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Munia, Pokrywka, Warzocha, Halz, Szalony, Majewski

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie do przybycia na nasz obiekt oraz o doping dla naszej drużyny.

Komunikat dla kibiców drużyny przyjezdnej:
Zasady wstępu na obiekt przy ul. Śniadeckich 15 zorganizowanych grup kibiców drużyny przyjezdnej znajdują się na stronie www.czarnijaslo.pl w menu „Kibice”.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE