Sport | rekreacja | turystyka

Lider „okręgówki” podejmie Piasta Miejsce Piastowe

Po dłuższej przerwie piłkarze ponownie wybiegną na boiska. Jasielskich kibiców najbardziej interesować będzie spotkanie na Śniadeckich, gdzie Czarni Jasło podejmować będą w ramach XIX kolejki spotkań o mistrzostwo Krośnieńskiej Klasy Okręgowej drużynę Piasta Miejsce Piastowe.

Stulecie Czarnych Jasło

Goście zajmują aktualnie siódmą pozycję w ligowej tabeli, z dwoma punktami straty do czwartej lokaty. W poprzednim meczu bezbramkowo zremisowali z GKS Krościenko W. Pustyny, a rozgrywki wiosenne rozpoczęli od walkowera za Zamczysko Odrzykoń. Nasza drużyna w okresie tygodniowej żałoby narodowej zdążyła rozegrać jedną grę kontrolną z Partyzantem Targowiska, teraz wraca już jednak na ligowe podwórko, gdzie walka toczy się o ważne punkty. Dla przypomnienia, po 17 rozegranych do tej pory kolejkach Czarni mają już dwanaście „oczek” przewagi nad Szarotką Uherce. W rundzie jesiennej na stadionie w Miejscu Piastowym o jedną bramkę lepsi okazali się jaślanie, zwyciężając po golu Roberta Szalonego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00.

Zawody poprowadzą sędziowie: Szelc, Żychowski, Kubit.

Czarni (przypuszczalny skład): Cyran – Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Setlak, Pokrywka, Warzocha, Halz, Szalony, Majewski.

Wszystkich kibiców Czarnych zachęcamy do przybycia na stadion, aby wspomóc zespół swoją obecnością podczas sobotniego spotkania.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE