Siatkarze walczą w barażach o II ligę

W poniedziałek (19 bm.) rozegrano pierwszy mecz barażowy o wejście do II ligi piłki siatkowej mężczyzn. Gospodarzem był zespół ze Skarżyska.

MKS MOSiR-Gamrat Jasło

Jaślanie walczą o wejście do II ligi, a drużyna ze Skarżyska broni się przed spadkiem z II ligi. Pierwszy set miał wyrównany charakter i zakończył się wynikiem 25:23 dla MKS. W drugim wydawało się, że jaślanie wygrają gładko, prowadząc w końcówce 23:20. Jednak gospodarze zmobilizowali się i doprowadzili do zwycięstwa 27:25. Trzeci set również po wyrównanej walce wygrali jaślanie 25:23. Niestety czwartego seta MKS „MOSiR-Gamrat” przegrał dość gładko do 19. Piąty set należał już do siatkarzy gospodarzy i zakończył się wynikiem 15:9, a cały mecz porażką jaślan 3:2. Przed drużyną jasielska istnieje jeszcze duża szansa awansu do II ligi. Warunkiem jest wygranie rewanżu w Jaśle w lepszym stosunku niż w Skarżysku.

Mecz odbędzie się 24.04.2010r. w hali jasielskiego MOSiR-u o godz. 17:00.

MKS „MOSiR-Gamrat” Jasło pod wodzą Marcina Cioska wystąpił w składzie: Kumor M., Gliwa M., Wietecha M., Janik A., Łaba P., Wrzosek K., Zabawa K., Cynkiel J., Pawlik D., Dedo B.