Sport | rekreacja | turystyka

Zaplanowane na weekend mecze piłkarskie przełożone

W związku z wydłużeniem żałoby narodowej i zaplanowanymi na niedzielę uroczystościami pogrzebowymi pary prezydenckiej: Marii i Lecha Kaczyńskich, zostały odwołane zaplanowane na najbliższy weekend mecze wszystkich klas rozgrywkowych na terenie działania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie.

Wydział Gier OZPN w Krośnie ustalił już nowe terminy rozegrania zaległych spotkań o mistrzostwo ligi okręgowej. Mecze z dnia 11 kwietnia (niedziela) zostaną rozegrane w dniu 5 maja (środa) o godzinie 17, natomiast mecze z dnia 18 kwietnia (niedziela) w dniu 13 czerwca (niedziela) o godzinie 16:30. Ponadto Związek zadecydował, że trzy ostatnie kolejki zostaną przesunięte o tydzień i odbędą się w dniach: 20 czerwca, 27 czerwca i 4 lipca (spotkania odbędą się o obligatoryjnych godzinach, zgodnie z wcześniejszym terminarzem).

W 18 kolejce ligi okręgowej drużyna Czarnych Jasło miała zmierzyć się z trzynastym zespołem w tabeli – Górnikiem Strachocina, natomiast w 19 kolejce z Sanovią Lesko, która zajmuje obecnie dwunaste miejsce w lidze.

Do skutku nie doszły również zaplanowane na środę spotkania ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego. Nowy termin spotkań ma być wyznaczony w późniejszym okresie.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE