Sport | rekreacja | turystyka

Zapowiedź meczu z Górnikiem Strachocina

Ligowa karuzela ruszyła na dobre, przed naszymi piłkarzami kolejny mecz o punkty. W ramach XVIII kolejki spotkań o mistrzostwo Krośnieńskiej Klasy Okręgowej Czarni Jasło podejmą na własnym stadionie drużynę Górnika Strachocina.

„Górnicy” są kolejnym beniaminkiem, z jakim przyjdzie się jaślanom zmierzyć po Kotwicy Korczyna, a zarazem kolejnym zespołem, który broni się przed spadkiem. Nasz najbliższy rywal w swoich dwóch wiosennych meczach ligowych zdobył 4 punkty, lecz zdobycie kolejnych na boisku lidera krośnieńskiej „okręgówki” będzie niewątpliwie bardzo ciężko. Dla odmiany Czarni Jasło w dwóch poprzednich pojedynkach zdobyli 6 punktów, rozstrzygając swój świąteczny mecz (Wielka Sobota) w ciągu zaledwie pięciu minut, potwierdzając tym samym swoją dominację na boiskach V ligi.

Jak łatwo zauważyć, podopieczni trenera Jerzego Daniły nie są jeszcze w swojej optymalnej formie, jednakże jasielscy kibice bardzo liczą na to, że właśnie w nadchodzącym występie zawodnicy zaprezentują pełnię swoich możliwości i odniosą efektowne zwycięstwo przed własną publicznością. Spotkanie rozpocznie się w sobotę (10 kwietnia) o godzinie 17.00.

Zawody poprowadzą sędziowie: Żurawski, Pitak, Sirko

Czarni (przypuszczalny skład): Cyran – Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Setlak, Pokrywka, Warzocha, Halz, Szalony, Majewski.

Wszystkich kibiców Czarnych zachęcamy do przybycia na stadion, aby wspomóc zespół swoją obecnością, jak również kulturalnym dopingiem podczas sobotniego spotkania.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE