Sport | rekreacja | turystyka

Dzisiaj Czarni podejmują u siebie Górnika Strachocina

Ligowy maraton ruszył na dobre, przed naszymi piłkarzami kolejny mecz o punkty. W ramach zaległej XVIII kolejki spotkań o mistrzostwo Krośnieńskiej Klasy Okręgowej Czarni Jasło podejmą na własnym stadionie drużynę Górnik Strachocina.

Stulecie Czarnych Jasło

Goście to tegoroczny beniaminek i zarazem zespół broniący się przed spadkiem. Aktualnie posiada osiem punktów przewagi nad Startem Rymanów, który na dzień dzisiejszy jest jedną nogą w A-Klasie. „Górnicy” od końcówki ubiegłej rundy kontynuują bardzo dobrą passę meczy rozgrywanych na stadionach rywali, zwyciężyli bowiem we wszystkich ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych. Ponadto w swoich czterech wiosennych meczach ligowych zgromadzili siedem punktów, aczkolwiek zdobycie choćby jednego na boisku lidera krośnieńskiej „okręgówki” będzie niewątpliwie ciężko. Jaślanie po wpadce jaka przytrafiła im się na boisku w Pustynach, w najbliższą środę będą mieć okazję do rehabilitacji i umocnienia swojej pozycji w ligowej tabeli. Wszystkie spotkania zaległej XVIII kolejki o godzinie 17.

Zawody poprowadzą sędziowie: Śnieżek, Szelc, Bolanowski

Czarni (przypuszczalny skład): Kwiek – Żuławski, Pokrywka, Bernacki, Grzesiak, Setlak, Kukowski, Warzocha, Żuraw, Szalony, Majewski.

Wszystkich kibiców Czarnych zachęcamy do przybycia na stadion, aby wspomóc zespół swoją obecnością, jak również kulturalnym dopingiem podczas środowego spotkania.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE