Informacje

Spełnij marzenia wychowanków Domu Dziecka w Wolicy

Fundacja „Wawel z Rodziną” już trzeci rok z rzędu przygotowała słodką niespodziankę dla dzieci z domów dziecka w całej Polsce. Do 446 placówek opiekuńczo-wychowawczych trafi aż sześć ton słodyczy, a dodatkowo piętnastu wychowanków z trzech domów dziecka, na które wpłynie największa ilość głosów od internautów, wyjedzie na niezapomniane wakacje do Białki Tatrzańskiej. Głosowanie na specjalnej witrynie internetowej już trwa!


Po raz kolejny na liście znalazł się Dom Dziecka z Wolicy koło Jasła. Przed pierwszym czerwca do placówki trafi trzynastokilogramowy pakiet słodyczy, wśród których znajdą się: batony, galaretki w czekoladzie i cukierki owocowe. Dzięki Państwa wsparciu „maluchy” mogą też przeżyć niezapomniane wakacyjne chwile. Na specjalnej witrynie internetowej „Słodkiego Dnia Dziecka” od 4 do 31 maja trwa głosowanie. Główną nagrodą ufundowaną przez Fundację „Wawel z Rodziną” jest wakacyjny pobyt dla piętnastu wychowanków na obozie małych podróżników w Białce Tatrzańskiej. To właśnie głosy internautów zadecydują o tym, do których trzech Domów Dziecka z całej Polski trafi nagroda główna.

Mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego prosimy o wsparcie Domu Dziecka w Wolicy. Jak głosować? To proste! Wystarczy wejść na stronę internetową „Słodkiego Dnia Dziecka”: http://www.wawel.com.pl/dziendziecka2010/ . Po prawej stronie menu witryny klikamy w zakładkę „Głosuj”. Spośród dostępnych kilkudziesięciu domów dziecka wybieramy „Jasło – Dom Dziecka Wolica 6” i klikamy na przycisk „dalej”. Następnie podajemy swoje imię i adres e-mail, które stanowią jednocześnie oświadczenie o ukończeniu pełnoletniości i wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Wawel S.A. i Fundację Wawel z Rodziną danych osobowych dla celów Akcji. Po wpisaniu danych osobowych klikamy w przycisk „wyślij”. Następnie logujemy się do skrzynki pocztowej i potwierdzamy swój udział w Akcji klikając w link zwrotny.

W zamian otrzymujemy słodki prezent w postaci wirtualnego kuponu z kodem promocyjnym,  uprawniającego do odebrania w trzynastu sklepach firmowych Wawel S.A. bezpłatnej filiżanki czekolady. Upominek można wybrać do 31 sierpnia br.

Przypominamy, że w ubiegłym roku, dzięki Państwa głosom, Dom Dziecka w Wolicy znalazł się na pierwszym miejscu w konkursie „Słodki Dzień Dziecka”. Dzięki temu pięciu wychowanków spędziło niezapomniane wakacje na obozie w Pyzówce koło Zakopanego.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE