Sport | rekreacja | turystyka

Czarni zapraszają na Piknik Sportowy dla Kibiców ze 100-latkiem

Już jutro odbędzie się piknik piłkarski dla kibiców i sympatyków naszej drużyny. Na początku (godzina 14.00) zaprezentują się drużyny oldbojów Czarnych Jasło, Sandecji Nowy Sącz oraz Wisłoki Dębica.

Stulecie Czarnych Jasło

Spotkania systemem „każdy z każdym” trwać będą 30 minut, w dwóch pierwszych potyczkach na boisku zobaczymy gospodarzy sobotniej imprezy. Główne popołudniowe „danie” rozpocznie się o godzinie 17.00, kiedy to obchodzący jubileusz 100-lecia istnienia „Gamrat” Czarni Jasło zmierzą się z występującą na co dzień w rozgrywkach ekstraklasy Polonią Bytom.

Dla kibiców przygotowano szereg ciekawych atrakcji. Pierwsze 500 biletów kryje upominek-niespodziankę, do odbioru pod jednym z rozstawionych namiotów. W sprzedaży dostępne będą również gadżety klubowe takie jak: koszulki, szaliki, mini-koszulki, mini-szaliki, kubki, smycze, skarpety, proporczyki, wlepki, itp. Osoby głodne, nie tylko „sportowych wrażeń i emocji” będą miały możliwość spożyć smaczny posiłek w namiocie gastronomicznym. Dla najmłodszych sympatyków jasielskiego zespołu przygotowano m.in. dmuchany zamek do skakania.

Cena biletu wstępu na piknik to kwota 10 zł (w cenę wliczony jest szalik klubowy). Kibice, którzy nabyli bilety wraz z szalikiem tydzień temu podczas towarzyskiego spotkania z Pogonią Lwów i przyjdą w sobotę na stadion z tym właśnie szalikiem mają okazję nabyć bilet w cenie 5 zł.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE