Informacje

Kontrole autokarów przed wakacyjnymi wyjazdami

W najbliższy piątek kończy się rok szkolny i zaczyna czas wakacyjnych wyjazdów. Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz młodzieży, informujemy o możliwości skontrolowania przez policjantów kierowcy i autokaru przed rozpoczęciem podróży.


Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Na życzenie rodziców, opiekunów, jak też organizatorów kolonii,i obozów, przed odjazdem autokaru policjanci ruchu drogowego mogą skontrolować wymagane dokumenty, trzeźwość kierowcy oraz stan techniczny pojazdu. W ten sposób możemy upewnić się, że przewoźnik stworzył warunki bezpiecznego podróżowania.

Kontrole autokarów będą odbywać się na terenie firmy „Trans-Wiert” ul. Przemysłowa 11 w Jaśle. Przeprowadzane będą przez funkcjonariuszy z jasielskiej drogówki od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-20.00 lub do czasu zakończenia kontroli ostatniego pojazdu.

Osoby zainteresowane taka kontrolą prosimy o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego KPP w Jaśle tel. 013 44 38 350 – od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Aby uniknąć zbędnego czekania prosimy z trzydniowym wyprzedzeniem umawiać się na kontrolę autokaru.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE