Na drogach

Policjanci poszukują uczestnika i świadków potrącenia

Trwa policyjne postępowanie w sprawie potrącenia 17-letniej pieszej, do którego doszło 9 lipca 2010 roku w Jaśle . Policja poszukuje kierowcy uczestniczącego w wypadku oraz osób, które były świadkami zdarzenia, bądź mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności.

WYPADEK. Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar
Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Potrącenie miał miejsce w piątek, 9 lipca br. około godz. 14.00, na przejściu dla pieszych na ul. 3-go Maja w Jaśle, w rejonie sklepu „Veritas”. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie typu kombi, koloru ciemnoniebieskiego jechał od centrum miasta w kierunku Gorlic. Na przejściu dla pieszych potrącił 17-letnią mieszkankę Jasła. Kierowca zatrzymał się i po zapewnieniu przez pokrzywdzoną, że nic się jej nie stało odjechał. Po kilku godzinach piesza, źle się poczuła i trafiła do szpitala. Przeprowadzone badania stwierdziły u niej pęknięcie stawu barkowego i ogólne potłuczenia.

Celem szczegółowego wyjaśnienia okoliczności potrącenia, kierowcę uczestniczącego w tym zdarzeniu oraz świadków wypadku prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 332, tel. zaufania 13 44 38 370.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE