Kultura | rozrywka | edukacja

Smok niekoniecznie straszny (zaproszenie)

Przedstawieniem „Legenda o smoku wawelskim”, wystawionym w najbliższą niedzielę (11 bm.) o godz. 16 przez krakowski Teatr dla Dzieci „Kameleon”, Jasielski Dom Kultury rozpocznie tegoroczny cykl wakacyjnych imprez w Parku Miejskim.

Zapowiedź wydarzenia

Dobrze znana wszystkim legenda o potworze mieszkającym w jaskini wawelskiego wzgórza i terroryzującym miasto, w wykonaniu „Kameleona” nabiera nieco innego wymiaru. Smok bardziej śmieszy niż budzi grozę. Przestrzeń sceniczna nie ogranicza się do wyznaczonych ram, tylko obejmuje publiczność, a dzieci razem z bohaterami przeżywają opowieść.

Doświadczona w wystawianiu spektakli ulicznych grupa teatralna, gwarantuje dobrą zabawę zarówno młodszej jak i starszej publiczności.

***
Kolejna zorganizowana w parku przez JDK impreza odbędzie się w przyszły piątek (16 bm.) o godz. 18. Będzie to koncert finałowy uczestników II Letnich Warsztatów Wokalnych „Poznaj swój głos”. Natomiast w ostatnią niedzielę lipca (25 bm.) JDK zaprosi jaślan i ich gości na spektakl plenerowy „Graal”, wystawiony przez Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE