Sport | rekreacja | turystyka

Zapowiedź meczu ze Startem Rymanów

Prawdziwie pożegnalny mecz Krośnieńskiej Klasy Okręgowej dla obu ekip. Po 12 miesiącach przerwy „biało-czarni” ponownie wracają do IV ligi podkarpackiej. Zanim to jednak nastąpi, do rozegrania pozostało jeszcze jedno ligowe spotkanie. W ramach XXX serii gier „Gamrat” Czarni Jasło wybierają się do Rymanowa, na mecz z miejscowym Startem.

Stulecie Czarnych Jasło

Gospodarze w odróżnieniu od jaślan są w zgoła odmiennych nastrojach, nie udało się bowiem wydostać ze strefy spadkowej, a przyszły sezon rozpoczną w rozgrywkach A-Klasy. Na dodatek, po ostatniej ligowej porażce z Wisłoką Nowy Żmigród z posadą trenera pierwszego zespołu pożegnał się Andrzej Biały. Były szkoleniowiec Partyzanta Targowiska objął Start na początku bieżącego roku, kiedy to nasi rywale zamykali V-ligową stawkę z 6 „oczkami” na swoim koncie. Zawodnicy pod okiem nowego szkoleniowca w 13 ligowych meczach rundy wiosennej odnieśli zaledwie trzy zwycięstwa.

Przed tą ostatnią kolejką spotkań, rymanowianie z 19 punktami w dorobku zajmują niechlubną przedostatnią pozycję w tabeli; niżej od nich jest tylko Zamczysko Odrzykoń, wycofane z V ligi po rundzie jesiennej. „Gamrat” Czarni Jasło występem w Rymanowie definitywnie kończy sezon piłkarski 2009/10, a przygotowania do nowego rozpoczynają się już 7 lipca, a więc całe trzy dni później.

Zawody poprowadzą sędziowie: Prajsnar, Ekiert, Łuksa

Czarni (przypuszczalny skład): Kwiek – Żuławski, Dziobek, Pokrywka, Grzesiak, Skała, Kukowski, Warzocha, Brągiel, Majewski, Szalony.

Wszystkich kibiców Czarnych zachęcamy do wyjazdu do Rymanowa, aby kulturalnym dopingiem pożegnać swój zespół w ostatnim meczu Krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE