Na drogach

Dwa wypadki w ciągu jednej godziny (foto, mapa)

Trzy osoby trafiły do jasielskiego szpitala w wyniku dwóch wypadków, do których doszło w sobotnie popołudnie na drogach powiatu jasielskiego.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godzinie 20-tej w Jaśle, na skrzyżowaniu ulic: Chopina, Grota-Roweckiego i Szkolnej. Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że jadący od strony centrum miasta ulicą Chopina samochód dostawczy marki Citroen, na skrzyżowaniu z ulicą Szkolną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu marki Renault Laguna, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów.

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar
Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar (x5)

W wyniku wypadku do jasielskiego szpitala trafiły dwie poszkodowane osoby. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Kolejny wypadek miał miejsce po godzinie 21-szej we Wrocance (gmina Tarnowiec), na drodze prowadzącej do Potakówki. Poszkodowany w tym zdarzeniu został 21-letni mieszkaniec Jedlicza (powiat krośnieński). Mężczyznę w ciężkim stanie karetka Pogotowia Ratunkowego przewiozła do jasielskiego szpitala. Kierowany przez niego samochód osobowy marki Renault Megane podczas manewru wyprzedzania zjechał nagle do przydrożnego rowu.


Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Tarnowcu.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE