Sport | rekreacja | turystyka

II kolejka IV ligi: Czarni Jasło – Crasnovia Krasne (zapowiedź)

Kolejne starcie beniaminków IV ligi podkarpackiej. W II kolejce spotkań Crasnovia Krasne zmierzy się na własnym stadionie z „Gamrat” Czarnymi Jasło.

Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar
W pierwszej kolejce Czarni pokonali Limblacha Zaczernie 1:0.
Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar

Tydzień temu na inaugurację nasi rywale minimalnie przegrali z Żurawianką Żurawica, chociaż jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Awans z Rzeszowskiej Klasy Okręgowej wywalczyli z 29 punktową przewagą nad drugą Dynovią Dynów. Bilans meczowy jest równie imponujący, w ciągu ubiegłego sezonu piłkarskiego stracili zaledwie siedem punktów (jedna porażka, dwa remisy). Dla Crasnovii będzie to drugie z rzędu spotkanie przed własną publicznością, a gospodarze doświadczeni ubiegłotygodniową porażką będą chcieli zapisać na swoje konto pierwsze punkty. Piłkarze „Gamrat” Czarnych Jasło mimo zwycięstwa nad Limblachem Zaczernie nie zaprezentowali jeszcze tego wszystkiego, na co ich tak naprawdę stać.

Jak twierdzi trener Jerzy Daniło, wartość naszego zespołu powinna wzrosnąć w kolejnych ligowych potyczkach, a jasielscy kibice wierzą, że już w niedzielę świętować będą kolejny komplet „oczek”.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE