Sport | rekreacja | turystyka

IV liga: w środę zaległe spotkanie z JKS Jarosław (zapowiedź)

Hit IV ligi podkarpackiej nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu złych warunków atmosferycznych. Co się jednak odwlecze, to nie uciecze, jak głosi znane przysłowie. W najbliższą środę rozegrane zostaną zaległe spotkania IV kolejki, a jasielskich kibiców najbardziej interesować będzie to, co wydarzy się na stadionie przy Śniadeckich, gdzie gospodarze środowego pojedynku Gamrat Czarni Jasło zmierzą się z trzecim w tabeli JKS-em Jarosław.

Stulecie Czarnych Jasło

Drużyna gości w czterech rozegranych do tej pory spotkaniach zdobyła 10 punktów, strzelając dziesięć bramek a tracąc cztery. W ostatnim meczu na własnym boisku rozbili przeżywającą kryzys formy Żurawiankę Żurawica. Nasz najbliższy rywal posiada mocny kadrowo zespół, któremu ton nadają zawodnicy pochodzący zza wschodniej granicy, na czele z aktualnie najlepszym strzelcem rozgrywek Andrijem Muzyczukiem.

Jarosławianie przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego stawiani byli w gronie głównych kandydatów do awansu do trzeciej ligi, a swoją dotychczasową postawą zdają się potwierdzać te przewidywania trenerów i działaczy podkarpackich klubów.

Piłkarze Gamrat Czarnych Jasło po wygraniu dwóch meczów na własnym terenie, zapowiadają ambitną walkę o następny komplet punktów przed własną publicznością. Czy powtórzą wynik wysokiego zwycięstwa z JKS-em na wiosnę 2009 roku? Korzystny rezultat w środę pozwoliłby zastąpić pokonanego na trzecim miejscu w ogólnej klasyfikacji drużyn.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16. Wszystkich kibiców zapraszamy na Śniadeckich, aby głośnym dopingiem ponieść swój zespół do kolejnego zwycięstwa.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE