Informacje

Jasielska Policja poszukuje zaginionej 13-latki (odwołane!)

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle poszukuje Amandy Richter, 13-letniej mieszkanki Jasła. Zaginiona, we wtorek 14 września br., około godz. 7. wyszła z domu z zamiarem udania się do gimnazjum. Do szkoły nie dotarła i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga 45 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemnoblond do ramion, oczy koloru niebieskiego.

W dniu zaginięcia ubrana była w jasne spodnie typu „rurki”, bluzkę koloru szafirowego z nadrukiem na przedniej części w kształcie pawia, bluzę welurową z kapturem koloru ciemny róż, zasuwaną na zamek, kurtkę ortalionową pikowaną koloru ciemny brąz, buty koloru biało-różowego do kostek, posiadała również plecak koloru ciemny róż z białymi paskami.

Osoby, które widziały Amandę Richter lub posiadają informację o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 13 44 38 310, tel. alarmowy 997, tel. zaufania 13 44 38 370.

AKTUALIZACJA!
Godzina 18:18: Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle podkom. Łukasz Gliwa poinformował nas, że w godzinach popołudniowych funkcjonariusze Policji na terenie miasta Jasła odnaleźli poszukiwaną dziewczynę całą i zdrową.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE