Kultura | rozrywka | edukacja

Poetycki Happening nie tylko dla Soliludków! (zapowiedź)

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza wszystkie dzieci na Poetycki Happening z udziałem Beaty Kołodziej, który odbędzie się w 24 września 2010 r. Startujemy o godzinie 10.00. w MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja1), w planie są również gry, zabawy i konkursy w Parku Miejskim.

Zapowiedź wydarzenia
Beata Kołodziej – autorka wierszy, bajek i opowiadań dla dzieci, pisze również teksty piosenek, scenariusze (np. do programu Ziarno TVP), reżyseruje koncerty, spektakle i wersje dźwiękowe własnych bajek. Na podstawie książki jej autorstwa „Solilandia”, powstaje baśniowa kraina dla dzieci w zabytkowej Kopalni Soli Wieliczka. Dzieci mogą w ramach oferty „Odkrywamy Solilandię” wędrować podziemnymi korytarzami w poszukiwaniu śladów bajkowych postaci (więcej informacji na stronie www.kopalnia.pl). Bajkopisarka jest autorką projektu „Solilandia” oraz strony internetowej www.solilandia.pl.

Happening odbędzie się w ramach projektu „Twórcy, Słowa, Obrazy”, który realizowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE