Na drogach

Policja: poszukujemy uczestnika i świadków potrącenia

Trwa policyjne postępowanie w sprawie potrącenia pieszej, do którego doszło wczoraj w Zimnej Wodzie. Policja poszukuje kierowcy uczestniczącego w wypadku oraz osób, które były świadkami zdarzenia, bądź mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności.

POLICJA. Fot. terazJaslo.pl / Daniel Baron
Fot. terazJaslo.pl / Daniel Baron

Potrącenie miało miejsce około godz. 8.30 w Zimnej Wodzie, w pobliżu przystanku autobusowego dla pasażerów jadących w kierunku Krosna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letnią mieszkankę gminy Jasło, potracił mężczyzna kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie koloru zielonego, jadący od Jasła. Wraz z nim samochodem podróżowało trzech mężczyzn, wszyscy ubrani byli w odzież roboczą.

Kierowca zatrzymał się i po zapewnieniu przez pokrzywdzoną, że nic się jej nie stało, odwiózł ją do domu. Po pewnym czasie piesza, źle się poczuła i trafiła do szpitala. Przeprowadzone badania stwierdziły u niej złamanie śródstopia lewej nogi.

Celem szczegółowego wyjaśnienia okoliczności potrącenia, kierowcę uczestniczącego w tym zdarzeniu oraz świadków wypadku prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 379, tel. zaufania 13 44 38 370, tel. alarmowy 997.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE