Kultura | rozrywka | edukacja

Ruszyły zapisy do sekcji artystycznych JDK

Po wakacyjnej przerwie Jasielski Dom Kultury wznawia stałe zajęcia muzyczne, wokalne, teatralne taneczne oraz plastyczne dla dzieci i młodzieży, a także z rękodzieła artystycznego dla wszystkich zainteresowanych. Zapisy przyjmowane będą do 24 września (o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit miejsc). Szczegółowe informacje można uzyskać pod telefonem 013-44-351-50, w godzinach od 8 do 16.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Jak co roku zajęcia będą prowadzić doświadczeni instruktorzy zatrudnieni w JDK oraz współpracujący z tą instytucją. Jasielski Dom Kultury zaprasza na zajęcia dzieci i młodzież zainteresowaną swoim rozwojem artystycznym.

W bieżącym roku w JDK działać będą: Teatr poezji „ Scena Słowa”, Koło recytatorskie (dla młodzieży) i Teatr dziecięcy „Maskotka”, prowadzone przez Helenę Gołębiowską; Zespół „Dominanta” (dzieci), Zespół „Fermata” (młodzież), Młodzieżowa Grupa Wokalna i Studio Piosenki (zapisy po przesłuchaniach), prowadzone przez Ewę Grzebień; Zespół kameralny „Ad Libitum” prowadzony przez Macieja Wulwa i Zespół Muzyki Rozrywkowej „Jeszcze bez Nazwy”, pod kierunkiem Wojciecha Nowickiego oraz grupy tańca młodzieżowego hip hop, współczesnego jazzowego i zespół „R-Revolution”, prowadzone przez Katarzynę Koronę. Będą także zajęcia plastyczne dla dzieci (prowadzenie Ewa Kusiak) i młodzieży (Anna Brożyna) oraz Koło robótek ręcznych „Niteczka” (Anna Brożyna). Ponadto prowadzona będzie nauka gry na gitarze i fortepianie (Wojciech Nowicki) oraz na skrzypcach (Maciej Wulw).

Zapisy do wszystkich sekcji artystycznych – w niektórych grupach poprzedzone przesłuchaniami – przyjmowane są do 24 września (chyba że wcześniej wyczerpany zostanie limit miejsc) w sekretariacie JDK. Tam też oraz u instruktorów można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zakresu działalności poszczególnych grup oraz warunków uczestnictwa w zajęciach. Więcej informacji także na stronie internetowej JDK: www.jdkjaslo.pl

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE