Informacje

Gratulacje dla funkcjonariuszy SOK

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie, złożył dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Jaśle czterem funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei, którzy zatrzymali złodzieja. Zatrzymanie podejrzanego przyczyniło się do wyjaśnienia przez policjantów wielu kradzieży i ustalenia trzech paserów.

Fot. POLICJA
Fot. POLICJA

Dziś Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Robert Woźnik wręczył list gratulacyjny starszym przodownikom Zbigniewowi Antasowi, Henrykowi Grybosiowi, Krzysztofowi Klajnowi oraz strażnikowi Tomaszowi Sanokowskiemu z jasielskiego Posterunku Straży Ochrony Kolei. Funkcjonariusze, w poniedziałek 4 października br. zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja przewodów krzemobrązowych. Zatrzymanie podejrzanego pozwoliło wyjaśnić wiele tego rodzaju kradzieży w trzech powiatach. O tej sprawie przeczytasz tutaj.

Komendant pogratulował wzorowo pełnionej służby i właściwej postawy w sytuacji zagrożenia przestępczością. Podkreślił również, że tak udane współdziałanie funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei z Policją, przyczynia się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu. Kończąc złożył życzenia dalszych sukcesów w służbie i satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE