Kultura | rozrywka | edukacja

W sobotę premiera filmu „Urodzeni w Mieście Snów” (zapowiedź)

W sobotę 30 października 2010 o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbędzie się premiera filmu „Urodzeni w Mieście Snów”. Jest to dokument muzyczny, obrazujący różnorodne fascynacje młodych ludzi mieszkających w naszym mieście.

Pasja innych zrodziła pasję filmowania u studentów Marcina Rąpały, Michała Paca i trzeba przyznać, że praca ta robi wrażenie. W filmie przewijają się ciekawie nakręcone obrazy, podparte dynamiczną muzyką … Premiera ma swoje prawa, nie będziemy więc zdradzać szczegółów przed sobotą.(MDK w Jaśle 30.10.2010 r. godz. 17.00)

Premierze będą towarzyszyć pokazy: Samochodów z Jasielskiego Klubu Samochodów Tuningowanych, Pokaz Treningu z kataną wykonany przez Demana oraz Break Dance w wykonaniu Style Fist Crew. Po premierze odbędą się koncerty: Dpd, WoytazWTZ, Slynd, oraz grupy Tug Boat. Już wkrótce będzie można zamówić wersję kolekcjonerską filmu, oraz pojawi się soundtrack z płyty do pobrania. Premiera internetowa odbędzie się w niedzielę na kanale http://www.youtube.com/dpdjkbs.

Janusz Szewczyk
MDK w Jaśle

SŁOWA KLUCZOWE