Sport | rekreacja | turystyka

XII kolejka IV ligi: Czarni Jasło – Sokół Nisko (zapowiedź)

Cztery kolejki pozostały już tylko do zakończenia rundy jesiennej IV ligi podkarpackiej. W najbliższej 12 serii spotkań piłkarze „Gamrat” Czarnych Jasło podejmą na własnym stadionie drużynę Sokoła Nisko.

Zapowiedź spotkania
Zapowiedź spotkania

Rywale całkiem nieźle radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach, zajmując obecnie piątą lokatę w ligowej tabeli. Na swym koncie zgromadzili 18 punktów, wygrywając m.in z Orłem Przeworsk czy gromiąc Stal Nowa Dęba (5:1). W drużynie gości najbardziej wyróżniającymi się postaciami w tym sezonie są Artur Lebioda i Grzegorz Dyba – zdobywca 6 bramek. Ten pierwszy dał się nam we znaki szczególnie w sezonie 2008/09, kiedy to Czarni dwukrotnie przegrali z niżanami, po bramkach tego właśnie doświadczonego pomocnika.

Zawodnicy „Gamrat” Czarnych Jasło po pechowej przegranej w Pilźnie, postarają się już w sobotę wrócić na swój właściwy zwycięski tor. Przedsmak tego zaprezentowali w ubiegłą środę, rozprawiając się w Pucharze Polski z Iwonką Iwonicz. Dodatkowym atutem gospodarzy powinno być własne boisko, gdzie meczu ligowego jeszcze nie przegrali, oddając punkty jedynie Piastowi Tuczempy.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE