Międzynarodowy Turniej Judo w Jaśle. Zobacz wyniki i zdjęcia

Pod naszym patronatem

W dniu 27.11.2010 (sobota) na Sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się Międzynarodowy Turniej Judo. Organizatorem zawodów byli: UKS ASW-JUDO JASŁO, Urząd Miasta Jasła, MOSIR Jasło i Starostwo Powiatowe.

W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników z Polski, Ukrainy i Słowacji. W klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyły zawodniczki z klubu UKS „15” KROSNO, drugie miejsce przypadło UKS ASW-JUDO JASŁO, a trzecie miejsce zawodniczkom klubu UKS MOSIR JASŁO.

W klasyfikacji drużynowej chłopców najlepsi okazali się zawodnicy klubu UKS „GROT”KRAKÓW, na drugim stopniu podium uplasowali się zawodnicy Wisły Kraków a trzecie miejsce dla klubu UKS ASW-JUDO JASŁO.

Turniej został zorganizowany dzięki pomocy dużej liczby życzliwych ludzi oraz pomocy sponsorów, za co serdecznie dziękujemy.