Kultura | rozrywka | edukacja

Sylwestrowa noc z „Chłopakami” i Mateuszem Mijalem (zapowiedź)

Burmistrz Jasła i Jasielski Dom Kultury zapraszają do przywitania Nowego Roku 2011 na rynku w Jaśle. Zapowiada się doskonała zabawa. Będzie koncert, fajerwerki, ekologiczny konkurs butelkowy z cennymi nagrodami.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Impreza rozpocznie się o godz. 21.30. Pierwszą część poprowadzi dobrze znany jaślanom DJ Sanchez, który oprócz muzyki mechanicznej zaproponuje konkursy i zabawy dla publiczności, rozpoczynając od omówienia zasad okolicznościowego ekologicznego konkursu butelkowego. Losowanie nagród (m.in. kino domowe, mini wieża, odtwarzacz DVD i odkurzacz) wśród uczestników tego konkursu odbędzie się już w Nowym Roku.

O godz. 22.30 wystąpi zespół „Chłopacy” z jaślaninem Mateuszem Mijalem. Przed północą rozpocznie się wspólne odliczanie ostatnich sekund starego roku, a moment po północy burmistrz miasta złoży uczestnikom Sylwestra na rynku noworoczne życzenia oraz odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Potem na scenie ponownie pojawią się „Chłopacy”. Kwadrans przed godz. 1 rozpocznie się losowanie nagród konkursu butelkowego.

Zakończenie pierwszej w 2011 roku zabawy pod gwiazdami na jasielskim rynku zostało zaplanowane na godz. 1.30.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE