Sport | rekreacja | turystyka

W Jaśle ruszyło lodowisko. Ceny biletów bez zmian

Pierwszy atak zimy w tym sezonie oraz utrzymująca się od kilku dni niska temperatura pozwoliły na uruchomienie sztucznego lodowiska w Jaśle. Zgodnie z oczekiwaniami miłośników łyżew obiekt doczekał się w tym roku zmian – jego powierzchnia użytkowa jest większa o 200 metrów kwadratowych. Powiększenie kosztowało miasto blisko 40 tysięcy złotych.

Fot. archiwum terazJaslo.pl / Damian Palar
Fot. archiwum terazJaslo.pl / Damian Palar

Zmiany dotyczą również funkcjonowania całego obiektu. – W związku z licznymi opiniami użytkowników w bieżącym sezonie wprowadzamy w ciągu dnia przerwy w funkcjonowaniu lodowiska, które są przeznaczone na przygotowanie jego tafli. Mamy nadzieję, że w znacznym stopniu poprawi się jakość tafli lodowiska dla użytkowników. – informuje dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, która zarządza obiektem.

Chętnych do korzystania ze sztucznego lodowiska ucieszy za to fakt, że mimo problemów ekonomicznych Ośrodka spowodowanych tegoroczną powodzią, ceny biletów rekreacyjnych nie zmieniają się i wynoszą odpowiednio: cztery złote dla młodzieży szkolnej oraz sześć złotych dla dorosłych. Za wypożyczenie łyżew zapłacimy cztery złote (za godzinę), zaś za ich naostrzenie siedem złotych.

Obiekt będzie czynny:

– od poniedziałku do piątku:
8:00 – 14:00 – szkoły, zajęcia grupowe pod opieką nauczycieli (rezerwacja – maksymalnie półtorej godziny dla klasy na dotychczasowych zasadach)
14:30 -17:00 – seans rekreacyjny dla wszystkich
17:00 – 17:30 – przygotowanie tafli lodowiska
17:30 – 20:00 – seans rekreacyjny dla wszystkich

– sobota-niedziela:
14:00 – 17:00 – seans rekreacyjny dla wszystkich
17:00 – 17:30 – przygotowanie tafli lodowiska
17:30 – 20:00 – seans rekreacyjny dla wszystkich

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE