Sport | rekreacja | turystyka

„Szóstka” najlepsza w Krośnie

Jak co roku Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie organizuje mini-turniej dla najlepszych zrzeszonych w jego strukturach drużyn rocznika 1998. W tym roku na zawody takie pojechała drużyna „Szóstki”, z powodu ferii w mocno eksperymentalnym składzie.

Fot. archiwum Klubu
Fot. ARCHIWUM KLUBU

Gościem specjalnym turnieju była reprezentacja Preszowskiego Okręgu Piłkarskiego ze Słowacji. „Szóstka” po raz kolejny udowodniła, że jest klasową drużyną. W ten weekend pokazały to zresztą wszystkie roczniki UKS – rocznik 2002, 2000 oraz 1998 wygrały turnieje, w których uczestniczyły.

W Krośnie jasielska drużyna zremisowała bezbramkowo z Karpatami Krosno oraz Sanovią Lesko i pokonała Ekoball Sanok 1-0 (Skórka), Stal Sanok 1-0 (Wojdyła) oraz Preszowską kadrę 2-1 (Skórka, Żygłowicz), a nagrodę specjalną dla najlepszego ich zdaniem zawodnika turnieju od Słowaków otrzymał Łukasz Opałka.

W Krośnie UKS „Szóstkę” reprezentowali: Kamil Marszałek, Marek Żygłowicz, Eryk Czuba, Arkadiusz Szot, Damian Piekarz, Kacper Miszczak, Wiktor Grygiel, Przemysław Skórka, Łukasz Opałka i Szymon Wojdyła.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE