Sport | rekreacja | turystyka

Dziesięć medali jasielskich judoków w Koszycach

Po raz kolejny podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego wracają z medalami z turnieju. Tym razem w Koszycach po raz kolejny został rozegrany Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci, młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów. W zawodach wystartowało około 200 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy i Słowacji.

Fot. archiwum Klubu
Fot. ARCHIWUM KLUBU

Klub UKS ASW-JUDO JASŁO reprezentowała 15 osobowa grupa zawodników pod opieką Agnieszki Sobczyk, Wiktora Czyżowicza i Pawła Pliszyło. Cieszy fakt, iż to dopiero początek sezonu startowego, a już widać efekty jesienno zimowej pracy na jasielskiej macie.

Wyniki zawodników naszego klubu:

Złote medale wywalczyli:
1. Górniak Paulina
2. Nocula Joanna
3. Paprocki Kamil

Srebrne medale wywalczyli:
1. Stanek Aleksandra
2. Trzeciak Edyta
3. Niemiec Aleksandra
4. Szczepanik Arkadiusz
5. Jurusik Szczepan

Brązowe medale wywalczyli:
1. Ryś Marzena
2. Brągiel Oliwia

W Koszycach nasz klub reprezentowali jeszcze: Czarnecka Anita, Myśliwiec Karolina, Trzeciak Joanna, Brągiel Damian, Bezak Maksymilian.

Gratulujemy serdecznie dobrej postawy i medalowej formy.

Przemek Czarnecki
UKS ASW Judo Jasło

SŁOWA KLUCZOWE