Sport | rekreacja | turystyka

Jasielscy judocy wywalczyli cztery medale na niemieckich matach

W dniu 15.01.2011 (sobota) w Niemczech odbył się Międzynarodowy Turniej Judo. W zawodach udział wzięło ponad 400 zawodniczek i zawodników. Nasz kraj w tym turnieju reprezentowały dwa kluby: GROT Kraków oraz UKS ASW-JUDO JASŁO.

Fot. archiwum Klubu
Fot. ARCHIWUM KLUBU

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego pokazali się z bardzo dobrej strony.

Medale na tych zawodach wywalczyli nasi najmłodsi wychowankowie:

Nocula Joanna – złoty medal w kategorii wagowej do 30kg
Górniak Paulina – złoty medal w kategorii wagowej do 42kg
Nocula Natalia – brązowy medal w kategorii wagowej do 28kg
Bania Cezary – brązowy medal w kategorii wagowej do 60kg
Niemiec Aleksandra wywalczyła w tym turnieju V miejsce w kategorii wagowej do 36kg.

Organizatorzy Turnieju w sposób bardzo życzliwy i przyjazny przyjęli i ugościli naszą drużynę, dostarczając nam wielu atrakcji. Pierwszą z nich była wizyta w największej w Europie Tropikalnej Wyspie, a następnie zwiedziliśmy największe atrakcje Berlina.

Wyjazd został zorganizowany dzięki pomocy Urzędu Miasta Jasła za co w imieniu zawodników, rodziców oraz trenerów dziękujemy. Obecność naszej drużyny na tym turnieju została zauważona, co sprawiło, iż nasz klub otrzymał kolejne zaproszenia na turnieje do Niemiec oraz Francji, Belgii, Czech i Rosji.

Przemek Czarnecki
UKS ASW-JUDO JASŁO

SŁOWA KLUCZOWE