Informacje

Szusujesz na nartach? Z nami możesz za darmo! (konkurs)

Dla Czytelników portalu terazJaslo.pl mamy dwa karnety (każdy po 10 zjazdów) na wyciąg orczykowy „Mareszka” w Świątkowej Wielkiej. Nagroda do zrealizowania w najbliższy weekend. Razem z właścicielami obiektu dla zwycięzców przygotowaliśmy dodatkowe prezenty na stoku.

Fot. www.mareszka.pl

Orczykowy wyciąg narciarski „Mareszka” w beskidzkiej wsi Świątkowa Wielka (gmina Kremnpa) jest położony na zboczu góry Mareszka w otulinie Magurskiego Parku Narodowego.

Dla narciarzy zostały przygotowane trzy trasy zjazdowe o długości 700, 750 metrów i 850 metrów. Trasy zjazdowe są sztucznie oświetlone. co pozwala na białe szaleństwo do późnych godzin wieczornych, gdyż wyciąg czynny jest do godziny 21.

Gmina Krempna ma warunki ku temu, by iść właśnie w stronę sportów zimowych. – mówi Jan Gracoń, współwłaściciel stoku „Mareszka” – Pomysł stoku zrodził się właśnie dlatego, że turyści przyjeżdżający w te tereny mówili, że trzeba ożywić te miejscowości w gminie. Stok czynny jest kilka lat i stale przybywają tu nowi turyści zachwyceni malowniczą krainą i wracają do nas. Pewnie Wisłą, Szczyrkiem nie będziemy, ale uważam, że powiat jasielski również może być przez nasz stok rozpoznawany bardziej.

Amatorzy narciarstwa biegowego mogą skorzystać również z trzech tras narciarstwa biegowego o długościach: 1500 m, 3000 m i 4500 metrów. Przy stoku znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, mała gastronomia ze smażalnią pstrągów. Są również gospodarstwa agroturystyczne, które mogą być i często są dla klientów z dalszych rejonów Polski dodatkowym argumentem w wyborze właśnie naszego stoku.

Wyciąg czynny od 9 do 21. Cena za jeden zjazd wynosi 2 zł, za 10 zjazdów 20 zł, karnet całodniowy 50 zł. Karnety ulgowe dla grup zorganizowanych powyżej 10 os – 10 zjazdów 18 zł. Telefon kontaktowy: Wyciąg Narciarski „Mareszka” w Świątkowej Wielkiej: (013) 44 141 15. Więcej informacji na stronie: www.mareszka.pl.

Pytanie konkursowe brzmi: „Jakiej długości są trzy trasy zjazdowe na stacji narciarskiej Mareszka?”. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod naszym adresem: redakcja@terazJaslo.pl (do maila należy dołączyć dane osobowe wraz z numerem telefonu – wyłącznie do informacji Redakcji). Losowanie zwycięzców w piątek. O wygranej poinformujemy mailowo.

MATERIAŁ PROMOCYJNY

SŁOWA KLUCZOWE