Informacje

Twoje dziecko potrzebuje pomocy?

Zapraszamy na bezpłatne, specjalistyczne konsultacje oraz badania z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży, które odbywają się w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaśle. Spotkania są refundowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca, w godzinach 10.00 – 16.00.

Specjalistycznych porad udziela lek. med. Marzena Pelc-Dymon – pediatra, znany specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. To jedyny lekarz o takiej specjalizacji udzielający porad w Jaśle. – Celem akcji jest zwiększenie dostępności pomocy terapeutycznej dla dzieci z różnego rodzaju problemami. Konsultacje prowadzone są od marca 2010 i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Jasła i okolicznych miejscowości. Poprzez te konsultacje miasto Jasło poszerzyło ofertę dostępnych dla wszystkich, bo bezpłatnych specjalistycznych porad – mówi Iwona Byczek, koordynator Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wszystkich chętnych, którzy chcą skorzystać z pomocy specjalistów prosimy o wcześniejszą rejestrację w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Jaśle, która znajduje się przy ul. Szkolnej 21. Możliwa jest też rejestracja telefoniczna pod nr tel. (13) 44 645 46.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE