Sport | rekreacja | turystyka

Jasielscy judocy na treningu z mistrzem

W dniu 10 lutego UKS ASW-Judo Jasło na zaproszenie „Akademii Sztuk Walki” w Rymanowie uczestniczył w treningu z gwiazdą polskiego judo Pawłem Nastulą.

Fot. archiwum Klubu
Fot. ARCHIWUM KLUBU (kliknij, aby powiększyć)

Nastula to legenda polskiego judo, sportowiec, który zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostwo Świata oraz Mistrzostwo Europy. W treningu na zaproszenie organizatorów udział wzięli: Agnieszka Sobczyk, Karolina Myśliwiec, Łukasz Pacocha, Paweł Pliszyło, Wiktor Czyżowicz oraz trener Przemysław Czarnecki.

Trening poprowadzony przez mistrza był bardzo atrakcyjny dla wszystkich osób, które zajmują się sportami walki. Paweł Nastula pokazał różne techniki stosowane w Judo oraz MMA, którym obecnie się zajmuje. Miłym zaskoczeniem dla młodszych zawodników naszego klubu, którzy byli obecni na tych zajęciach, ale mogli je tylko oglądać z trybun, było zaproszenie przez Pawła Nastule na wspólne zdjęcie i kilka słów rozmowy.

Fot. archiwum Klubu

Fot. archiwum Klubu

Fot. archiwum Klubu
Fot. ARCHIWUM KLUBU (kliknij, aby powiększyć)

Udział w takim spotkaniu był dużą promocją naszego klubu i miasta co sprawiło, że otrzymaliśmy kolejne zaproszenia na takie spotkania ze sportowcami wielkiego pokroju.

(UKS ASW-Judo Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE