Sport | rekreacja | turystyka

„Szóstka” zwycięża w Stalowej Woli

W minioną sobotę (27 lutego) drużyna 6-stki Jasło rocznik 2002 odniosła kolejny sukces zajmując pierwsze miejsce na turnieju halowym organizowanym w Stalowej Woli.

Fot. archiwum Klubu

W fazie grupowej drużyna prowadzona przez Artura Tomaszewskiego odniosła trzy zwycięstwa pokonując kolejno Orlik Lubartów 3:1, Stal II Stalową Wole 4:0 oraz  Igloopol Dębica 1:0. W meczu półfinałowym chłopcy spotkali się z drużyna Stali Mielec. Po emocjonującym meczu chłopcy zwyciężyli 1:0 i awansowali do finału, w którym przyszło się im zmierzyć z Igloopolem Dębica. Mecz finałowy był bardzo wyrównany i w regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy 1:1, tak więc o zwycięstwie musiały zadecydować karne, w których lepsi okazali się piłkarze z Jasła wygrywając 2:1.

Skład zwycięskiej drużyny: Lepucki Łukasz, Stasz Bartosz, Rakoczy Michał, Bałon Jakub, Baran Arkadiusz, Dziadosz Szymon, Jajko Dawid, Ulaszek Patryk, Szydło Karol. Trener: Artur Tomaszewski.

Gratulujemy młodym piłkarzom sukcesu oraz życzymy kolejnych. Podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i wsparcie.

Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło zaprasza wszystkich sympatyków i kibiców piłki nożnej na Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 1998 o Puchar Prezesa Zarządu IGT Polska. Zawody rozegrane zostaną na sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle w dniu 5 marca (sobota), początek przewidziany jest na godzinę 8:30, a rozdanie nagród na godzinę 17:00. W Turnieju zapowiedziały udział czołowe drużyny Podkarpacia i Małopolski. Liczymy, że emocji sportowych na pewno nie zabraknie.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE